Naktsmītne

Muižas ēkas atjaunotajā daļā ikvienam interesentam ir iespēja izbaudīt veselīgu atpūtu 40 m2 studiju tipa apartamentos ar atsevišķu guļamistabu. Virtuves daļā iespēja pagatavot savu mīļāko maltīti, kafiju un tēju. Apartamentā ir ledusskapis līdzpaņemto produktu uzglabāšanai. Atjaunotā muižas krāsns sniegs dzīvās uguns baudījumu. Plaša dušas telpa ar apsildāmo silto grīdu dienas noguruma noņemšanai. Veļas mašīna, lai sasmērēts apģērbs nesagādā rūpes.  WC. Pieejams bezmaksas WiFi.

Apartamenta iekārtojums katram ļaus justies kā mājās.

Dienvidu puses atvērtā terase sniedz pilnvērtīgu relaksāciju saules staru vannās. Pa logiem paveras plašs skats uz bijušo muižas daudzlīmeņu parku ar vairāku simtu gadu veciem ozoliem un liepu figurāliem stādījumiem. Bērnu aktīvām rotaļām parkā ierīkots rotaļu laukums. Pieejams grills jaukam piknikam.

Cena 2 personām par diennakti  69.00 EUR
Papildus var uzklāt 4 vietas, cena par katru   15.00 EUR

Pirmsskolas vecuma bērniem 50% atlaide, par bērnu, kurš guļ ar vecākiem par gultasvietu nav jāmaksā.

 

Iebraukšana no plkst. 14:00, izbraukšana līdz plkst. 12:00

Muižas ēka ir koka guļbūve, kura tika celta muižnieku izklaidei. Apartaments atrodas dižozola pakājē ar atsevišķu ieeju un muižas laika solu pie ieejas durvīm. Piedāvājam atpūsties 35 m2 studiju tipa apartamentā ar atsevišķu guļamistabu. Aprīkojums virtuvē ļaus Jums pagatavot mīļāko maltīti, kafiju vai tēju. Apartamentā ir ledusskapis līdzpaņemto produktu uzglabāšanai. Atjaunotā muižas krāsns sniegs dzīvās uguns baudījumu. Duša. Veļasmašīna. WC. Pieejams bezmaksas WiFi .

Zem ozola ierīkota piknika vieta ar muižas laika koka solu. Ir dārza mēbeles un grills.

No apartamenta redzams muižas daudzlīmeņu dīķis ar tiltiņu, vairāku simtu gadu vecais ozols, izcilais muižas ledus pagrabs un nokalnē bijusī kalpu māja no plēstiem laukakmeņiem.
Bērni aktīvām rotaļām var izmantot parkā ierīkoto rotaļu laukumu.

Cena 2 personām par diennakti 63.00 EUR
Papildus var uzklāt 4 vietas, cena par katru   15.00 EUR

Pirmsskolas vecuma bērniem 50% atlaide, par bērnu, kurš guļ ar vecākiem par gultasvietu nav jāmaksā.

 

Iebraukšana no plkst. 14:00, izbraukšana līdz plkst. 12:00

1900. gadā celtajā grāfu Pālenu kungu mājā “Annas apartamentos” viesiem piedāvājam atpūtu pie Tērvetes dabas parka un senajiem zemgaļu pilskalniem. Māja ir koka guļbūve. Apartaments atrodas otrajā stāvā. Tam ir studiju tipa plānojums ar atsevišķu vannas istabu un WC. Kopējā platība 40m2.

Apartamentā ir lielā divguļamā gulta. Veļa un dvieļi. Aprīkota virtuves daļa ar visu nepieciešamo mielasta pagatavošanai un galda klāšanai. Ir plīts, ledusskapis, kafijas aparāts, mini friteris, elektriskā tējkanna un trauki. Atpūtas stūrītis ar pītajiem krēsliem. WC un stāvvanna pie atjaunotās senās pildrežģa tehnikā celtās sienas.
Telpas ir remontētas izmantojot veselībai draudzīgus materiālus, jaunās koka grīdas klātas ar laku uz ūdens bāzes.

Labs WIFI pieslēgums.

Kalna nogāzē pie ēkas ir grills un dārza mēbeles nesteidzīgam piknikam.

Muižas parkā ir iekārtots bērnu rotaļu laukums un sporta laukums aktīvām nodarbēm. Auto stāvlaukums ir pie pašas ēkas.

Tuvumā iespējamās aktīvās atpūtas: zirgu izjādes un braukšana ar pajūgu, Tērvetes Tarzāns un Tērvetes Gaisa takas, slēpošana ziemā un riteņu noma vasarā, netālajā Tērvetes ūdenskrātuvē iespēja makšķerēt un nomāt laivu, un peldēt.

Cena 2 personām  55 līdz 79 EUR atkarībā no sezonas
Katra papildus klāta gulta   15.00 EUR
Pirmsskolniekiem   8.00 EUR

Par mazuļiem, kas guļ ar vecākiem nav jāmaksā.

Pālena muižas apartamentos kopā varam uzņemt līdz 16 personām.