Naktsmītne

Muižas ēkas atjaunotajā daļā ikvienam interesentam ir iespēja izbaudīt veselīgu atpūtu 40 m2 studiju tipa apartamentos ar atsevišķu guļamistabu. Virtuves daļā iespēja pagatavot savu mīļāko maltīti, kafiju un tēju. Apartamentā ir ledusskapis līdzpaņemto produktu uzglabāšanai. Atjaunotā muižas krāsns sniegs dzīvās uguns baudījumu. Plaša dušas telpa ar apsildāmo silto grīdu dienas noguruma noņemšanai. Veļas mašīna, lai sasmērēts apģērbs nesagādā rūpes.  WC. Pieejams bezmaksas WiFi.

Apartamenta iekārtojums katram ļaus justies kā mājās.

Dienvidu puses atvērtā terase sniedz pilnvērtīgu relaksāciju saules staru vannās. Pa logiem paveras plašs skats uz bijušo muižas daudzlīmeņu parku ar vairāku simtu gadu veciem ozoliem un liepu figurāliem stādījumiem. Bērnu aktīvām rotaļām parkā ierīkots rotaļu laukums. Pieejams grills jaukam piknikam.

Cena 2 personām par diennakti  50.00 EUR
Papildus var uzklāt 3 vietas, cena par katru   15.00 EUR

Pirmsskolas vecuma bērniem 50% atlaide, par bērnu, kurš guļ ar vecākiem par gultasvietu nav jāmaksā.

 

Iebraukšana no plkst. 14:00, izbraukšana līdz plkst. 12:00

Muižas ēka ir koka guļbūve, kura tika celta muižnieku izklaidei. Apartaments atrodas dižozola pakājē ar atsevišķu ieeju un muižas laika solu pie ieejas durvīm. Piedāvājam atpūsties 35 m2 studiju tipa apartamentā ar atsevišķu guļamistabu. Aprīkojums virtuvē ļaus Jums pagatavot mīļāko maltīti, kafiju vai tēju. Apartamentā ir ledusskapis līdzpaņemto produktu uzglabāšanai. Atjaunotā muižas krāsns sniegs dzīvās uguns baudījumu. Duša. Veļasmašīna. WC. Pieejams bezmaksas WiFi .

Zem ozola ierīkota piknika vieta ar muižas laika koka solu. Ir dārza mēbeles un grills.

No apartamenta redzams muižas daudzlīmeņu dīķis ar tiltiņu, vairāku simtu gadu vecais ozols, izcilais muižas ledus pagrabs un nokalnē bijusī kalpu māja no plēstiem laukakmeņiem.
Bērni aktīvām rotaļām var izmantot parkā ierīkoto rotaļu laukumu.

Cena 2 personām par diennakti 45.00 EUR
Papildus var uzklāt 2 vietas, cena par katru   15.00 EUR

Pirmsskolas vecuma bērniem 50% atlaide, par bērnu, kurš guļ ar vecākiem par gultasvietu nav jāmaksā.

 

Iebraukšana no plkst. 14:00, izbraukšana līdz plkst. 12:00